Türkçe Sayfamız English Page

+90 (224) 452 55 65

bilgi@guneymarmaramakina.com

t
Hakkımızda

Hakkımızda

25 yılı aşkın iş tecrübesi ile Zafer KURT tarafından kurulan GUNEY MARMARA MAKİNA tamamen amatör bir ruhla çalışma anlayışını hedeflemiş yaptığı ve yapacağı tüm çalışmalar ile sektörün lokomotif firmalarından biri olmayı amaçlamıştır.Bunun için profesyonel personeli,kaliteli üretim süreç yönetimi ve zamanında iş teslimleri ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Kısa sürede yaptığımız çelik konstrüksiyon ve mekanik imalat montaj çalışmalarıyla sektörümüzde iyi bir yer edinmye çalışan firmamız kalite ve güven adresi olmayı ilke edinmiştir.

Ocak 2015 yılında yatırım kararı ile makina parkı genişletilmiş ve Nosab Sanayide yeni üretim alanına geçilmiştir.

Firmamız bünyesinde genç, idealist bir ekip her geçen gün kendini yenileyerek bu sektördeki çalışmalarına devam etmektedir.

Sürekli gelişim felsefesi ve müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması koşulu ile piyasanın ihtiyaç duyduğu "KALİTE İMALATLARI" karşılamaktır.

Çalışanlarımızın yaratıcı ve yapıcı fikirlerini cesaretlendirmek suretiyle sahip olduğumuz bilgiyi yenilikçi karakterimizle sürekli geliştirip, açık ve sorumlu olmanın bilinciyle değişken piyasa şartlarında "DEĞİŞMEZ TERCİH" olmaktır.